درباره ما
تمام جراحی های بزرگ یا کوچک دربیمارستان انجام می گیرد. جراحی های زیبایی بسته به نوع محل و وسعت آن می تواند از یک بی حسی موضعی تا خواب یا بیهوشی کامل باشد. در هر صورت در تمام اشکال شما کاملا بی درد و راحت خواهید بود. جراحی هایی که در این راهنما معرفی می گردد عموما ساده راحت و رضایت بخش می باشد ولی با تمام این ها هر عملی عوارض خاص خود را دارد. جراحان پلاستیک هر روزه تعداد زیادی از این اعمال را انجام می دهند که اکثرا خوب و رضایت بخش است، گاهی هم  درمواردی عفونت، حساسیت به دارو یا…
مهم ترین فاکتور در جریان یک جراحی زیبایی" انتخاب جراح است " که شما حتما اطلاعاتی در مورد تخصص و تجربه وی داشته باشید.
دکتر عزت الله حق گذار تحصیلات مقدماتی را در دبیرستان خوارزمی تهران ، دوره پزشکی عمومی را از سال 1353 تا 1360 به مدت 7 سال و جراحی عمومی از سال 1363 تا 1367 به مدت 4 سال و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را از سال 1367 تا 1370 به مدت 3 سال ؛ تماما در دانشگاه تهران سپری نموده و  دارای 2 برد تخصصی در جراحی عمومی و جراحی پلاستیک از وزارت علوم و آموزش پزشکی می باشد . همچنین ایشان  عضو رسمی و وابسته ی انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی ایران و انجمن بین المللی جراحان است .
راههای متعددی وجود دارد که شما می توانید ارزیابی کاملی از سابقه و تحصیلات جراح مورد نظر خود پیدا نمایید:
- وزارت علوم و آموزش پزشکی
- سازمان نظام پزشکی
- انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی
- سازمان پزشکی قانونی
مشاوره بین جراح پلاستیک و بیمار تعامل پیچیده ای است که در بر گیرنده تشخیص و تصمیم گیری دو طرفه می باشد. بیشتر بیمارانی که برای مشاوره به جراح پلاستیک مراجعه می کنند درباره ی فرآیند تصمیم خود فکر کرده اند، بر خلاف بیماران جراحان غیر زیبایی که اغلب امیدوارند که جراح رای بر عدم لزوم جراحی وی بدهد.
جراحان جوان آموزش دیده اند که چگونه و چه وقت عمل کنند در مقابل جراحان با تجربه با قضاوت درست به این مهارت رسیده اند که چه زمان نباید عمل کنند. اصولا جراحی در بیمارانی که پرتوقع ، دارای انتظارات غیر منطقی، دارای تصویری ضعیف از خود، کمال گرا یا افراد دچار نارسایی های روان پزشکی هستند چندان رضایت بخش نخواهد بود. اگر بیمار درک کند جراحی چیزیست که دوست دارد نه احتیاج دارد احتمال نارضایتی و نا شادی پس از عمل به حداقل می رسد. به بیمار باید واقعیات و امکانات جراحی زیبایی را توضیح داد و به قول معروف " پیش فروش زیادی" نباید انجام گیرد هر گونه دو دلی و تردید درباره عمل می بایست پیش از زمان جراحی رفع شده و از تغییرات دقیقه 90 اجتناب گردد.
پس از عمل در جلسه های متعدد، بیمار ویزیت می شود. گاهی بیماران در دوره پس از عمل احساس  عدم امنیت داشته و آسیب پذیر می شوند، اگرچه دوره نقاهت پس از عمل برای جراح  نرمال و طبق انتظار است، این شرایط برای بیمار کاملا  ناشناخته و غیر منتظره می باشد. بهترین مسکن و دارو در این دوره ی گذار از جراحی و بازگشت به فعالیت های روزمره عادی، "داروی زمان" است .